Proje Hakkında

Yalova'nın prestijli yaşam markası Akyol İnşaat; hem yatırım değerini arttıracak hem de kaliteli ve konforlu bir yaşam sunacak yeni projesi Premium Trend ile karşınızda!

Tüm önemli lokasyonlara yakın ama şehrin gürültüsüne uzak olan, modern yatay mimarisi ve yüksek alt yapı teknolojisi ile hayatın yeni cazibe merkezi olacak Premium Trend; alışveriş caddesi, geniş yeşil alanları, çocuk oyun parkurları, açık ve kapalı havuzları, sauna, hamam ve daha bir çok sosyal aktivite alanı ile tüm beklentilerinizi karşılayacak.

Premium Trend'de sizi en çok etkileyecek özelliklerden biri de tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek ve ünlü markaların yer alacağı mağazaların bulunduğu “alışveriş caddesi” olacak. Ayrıca alışveriş caddesinde yer alan farklı konseptlere sahip cafe ve restaurantlarda sevdiklerinizle keyiflie vakit geçirecek, sohbetlerinize yeni bir soluk katacaksınız.

Keyifli ve dolu dolu bir sosyal yaşam anlayışı Premium Trend ile başlıyor. Ünlü markaların yer aldığı alışveriş caddesi, dünya mutfakları ve kafeler, fitness, sauna, hamam, açık ve kapalı havuz, sosyal aktivite alanları, çocuk oyun alanları size sadece birkaç adım uzaklıkta!

Premium Trend; ev, iş, alışveriş, spor, eğlence, sosyal aktivite gibi yaşama dair ihtiyaç duyduğunuz her şeyi tek bir noktada buluşturuyor ve size sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlayacak çok özel bir yaşam alanı sunuyor.

Premium Trend 1
Premium Trend 2
Premium Trend 1 - Kat Planları
Premium Trend 2 - Kat Planları